About the Recreation Center

Нова сучасна база відпочинку «Panorama» розташована у курортній зоні селища Солотвино, поруч з аквапарком в Солотвино. Наша база відпочинку розташована в унікальному місці де з одної сторони територія України а з іншої сторони відкривається неймовірний краєвид на територію сусідньої Румунії. На закритій території розташований триповерховий будинок, міні-кафе кухня для загального користування, альтанки, мангали, парковка під відеонаглядом.  Для наших гостей доступний безкоштовний закритий паркінг. Також на території працює бар та ресторан.

We offer in Solotvino

Нас можна знайти за адресою: Закарпатська область, Тячівський район, Солотвино, вул. Крянге, 18. Panorama має декілька поверхів (номери, тераса, мангал, бесідки).На території знаходиться також автостояка з цілодобовою охороною. В наших дуже комфортабельних і облаштованих номерах ви можете відпочити після купання в басейнах, чи відпочинку в Солотвино. До Вашої уваги ми пропонуємо декілька категорій номерів:

Recreation center Panorama in Solotvino

Ми пропонуємо безліч зручностей: безкоштовний доступ до Інтернету, солені озера та басейни, мангал з альтанками, спільну кухню. У вас буде все, що потрібно для короткого та тривалого проживання, для бізнесу та розваг.

Each room at Panorama includes

Terrace

Pool

Shared Kitchen

Service

Booking

Excursions

Amenities

Wi-Fi

Photo gallery

To clarify the details, call us at +38(096)270-0348 та +38(096)270-0567
en_USEN
Дзвінок