Про Базу відпочинку

Нова сучасна база відпочинку «Panorama» розташована у курортній зоні селища Солотвино, поруч з аквапарком в Солотвино. Наша база відпочинку розташована в унікальному місці де з одної сторони територія України а з іншої сторони відкривається неймовірний краєвид на територію сусідньої Румунії. На закритій території розташований триповерховий будинок, міні-кафе кухня для загального користування, альтанки, мангали, парковка під відеонаглядом.  Для наших гостей доступний безкоштовний закритий паркінг. Також на території працює бар та ресторан.

Ми пропонуємо в Солотвино

Нас можна знайти за адресою: Закарпатська область, Тячівський район, Солотвино, вул. Крянге, 18. Panorama має декілька поверхів (номери, тераса, мангал, бесідки).На території знаходиться також автостояка з цілодобовою охороною. В наших дуже комфортабельних і облаштованих номерах ви можете відпочити після купання в басейнах, чи відпочинку в Солотвино. До Вашої уваги ми пропонуємо декілька категорій номерів:

База відпочинку Panorama в Солотвино

Ми пропонуємо безліч зручностей: безкоштовний доступ до Інтернету, солені озера та басейни, мангал з альтанками, спільну кухню. У вас буде все, що потрібно для короткого та тривалого проживання, для бізнесу та розваг.

Кожен номер в Panorama включає в себе

Терасу

Басейн

Спільну Кухню

Сервіс

Бронювання

Екскурсії

Зручності

Wi-Fi

Фото галерея

Для уточнення деталей телефонуйте нам за телефонами +38(096)270-0348 та +38(096)270-0567
ukUK