Басейн

Також Ви можете відвідати наш басейн, який знаходиться на території бази відпочинку Panorama. Басейни: один солоний басейн, один прісний басейн, дитячий басейн, один джакузі солоний, один джакузі з прісною водою, та пластикові лежаки.

Continue reading “Басейн”

Загальна Кухня

Відпочиваючи в Солотвино —  ви не мусити переживати, де знайти засоби, щоб приготувати обід сніданок, чи вечерю в Солотвино. Для відвідувачів Бази відпочинку Panorama, є можливість скористатися загальною кухнею .

Continue reading “Загальна Кухня”

Тераса

Кожен відвідувач бази відпочинку Panorama має можливість відпочити на відкритій терасі біля номеру. В усіх номерах є балкон. Номери мають зручні помешкання, а також шафи для одягу, телевізор та окрему ванну кімнату.

Continue reading “Тераса”

Аквапарк

Також Ви можете відвідати Аквапарк ПАЛСІР, який знаходиться в біля бази відпочинку Panorama. Басейни: солений, джакузі, прісний та дитячий, два солених озера, гарячий душ, пластикові та дерев’яні лежаки, дитячий майданчик, надувна гірка, тренажери на вулиці.

Continue reading “Аквапарк”

Солоні Озера

Солотвинські озора — група невеликих озер антропогенного походження в Закарпатській області ​України, в межах смт Солотвино. Більшість озер мають дуже солону воду, проте трапляються йодовані й прісноводні водойми.

Continue reading “Солоні Озера”

ukUK
Дзвінок